(iš dešinės) Projekto iniciatorė D. Šabasevičienė,
menotyrininkas dr. Helmutas Šabasevičius, lėlininkas Rimas Driežis, režisierė, aktorė Birutė Mar.

Rugsėjo 17 d., pirmadienį, 11 val. V. Mykolaičio-Putino memorialiniame bute-muziejuje (Tauro g. 10–3) įvyko spaudos konferencija, kurios metu buvo pristatyta projekto „Lietuvos teatro amžiaus“ programa. Lietuvos teatro žmonėms ši vieta simboliška – čia paskutinius metus praleido dramaturgas, teatro kritikas, Teatro seminaro iniciatorius Balys Sruoga. Spaudos konferencijoje dalyvaus projekto vadovė teatrologė dr. Daiva Šabasevičienė, aktorė ir režisierė Birutė Mar, lėlininkas Rimas Driežis ir menotyrininkas dr. Helmutas Šabasevičius. Projekto „Lietuvos teatro amžius“ renginiai vyks rugsėjo 20 – lapkričio 22 d. Jų metu žiūrovai ir klausytojai turės galimybę susitikti su menininkais, kūrusiais ir dabar tebekuriančiais profesionalų lietuvių teatrą, sužinoti, kokie pagrindiniai įvykiai Lietuvos šimtmečio akivaizdoje padėjo teatro menui tapti reikšmingiausia Lietuvos meno šaka.

Daugiau informacijos ir renginių sąrašas:https://www.facebook.com/Lietuvos-teatro-am%C5%BEius-397856274079045/