Kvietimas į renginį

Maloniai kviečiame į vakarą su tapytoju Aloyzu Stasiulevičiumi 2024 m. kovo 21 d. 18 val. Vinco Mykolaičio-Putino memorialiniame bute-muziejuje (Tauro g. 10-3, Vilnius)!

Koks buvo tapytojo kelias į meno pasaulį? Kokias idėjas įkūnija jo kūriniai? Ar poetas ir dailininkas buvo artimi draugai? Į šiuos ir kitus klausimus atsakymų ieškosime klausydami tapytojo Aloyzo Stasiulevičiaus pasakojimų.

Vakaro metu taip pat žiūrėsime kino dokumentininkų Juozo Matonio ir Algirdo Tarvydo filmų apie tapytoją A. Stasiulevičių ištraukas, trumpametražinį Onos Stasiulevičiūtės filmą „Gimdymas“ apie vieno paveikslo gimimą, išgirsime dailininko skaitomą poeziją, stebėsime dailininko kūrinių video projekcijas ir gyvai pamatysime A. Stasiulevičiaus paveikslus, inspiruotus poeto V. Mykolaičio-Putino asmenybės ar poezijos – 1964 m. sukurtą V. Mykolaičio-Putino portretą, poeto gimimo 100-mečiui dedikuotą kūrinį bei naujausią paveikslą, sukurtą šiais metais. Muziejuje eksponuojamoje įspūdingoje V. Mykolaičio-Putino sukauptoje paveikslų kolekcijoje rasime ir 1960 m. poeto įsigytą Aloyzo Stasiulevičiaus peizažą „Vilnius žiemą“.

Registracija el. paštu putinomuziejus@gmail.com arba tel. (8-5) 262 4480.