Birželio 24 d. V. Mykolaičio-Putino memorialiniame bute-muziejuje lankėsi projekto ,,My culture-your culture-our culture” mokytojų ir edukatorių delegacija. Svečiai iš Portugalijos, Graikijos, Lenkijos ir Italijos susipažino su muziejaus veikla, dalyvavo ekskursijoje ir angliškai paruoštose edukacijose. Delegacijos nariai ir kuratorė Božena Stelmakowa dalinosi gerąja patirtimi, diskutavo apie edukacinių programų svarbą, įvairovę ir pritaikymą mokslo įstaigose. Dėkojame svečiams iš užsienio ir kuratorei B. Stelmakovai už daugiakultūrinį susitikimą Joninių dieną.

Yesterday the museum was visited by a delegation of teachers from Italy, Portugal, Greece and Poland. Fantastic meeting, discussion about modern school and education, excursion and specially prepared educational programs in English for all participants of the project ,,My culture-your culture-our culture”. We thank the project’s curator Božena Stelmakowa and foreign guests.

Vinco Mykolaičio - Putino Memorialinis butas - muziejus

Adresas