Kvietimas į renginį

Naktimis vartaisi nemigos būsenoje ir skaičiuoji bėgančias būties valandas? Taip maudžia širdį, kad norisi kaukti pesimizmo himnais? Nesėdėk sustingęs kaip rūpintojėlis, apie šias ir kitas savo egzistencines patirtis papasakok eilėraščiu arba iliustracija!

Vinco Mykolaičio-Putino memorialinis butas-muziejus rengia karantino kūrybos rinktinę, sudarytą iš individualiosios lyrikos ir iliustracijų. Šiuo neįprastu istoriniu laikotarpiu ypač svarbu dokumentuoti žmogaus išgyvenimus, todėl maloniai kviečiame dalyvauti kūrėjus iš visos Lietuvos. 

Kvietimo sąlygos:

  1. Į kvietimą galima atsiliepti:

    a) atsiuntus eilėraštį ar kelis (ne daugiau 3), laisvai interpretuojant temą „Karantino kronikos“.
    b) atsiuntus pasirinkta technika paruoštą vizualą ar iliustraciją (ne daugiau 3), laisvai interpretuojant temą „Karantino kronikos“
    c) atsiuntus ir eilėraštį, ir vizualą ar iliustraciją, laisvai interpretuojant temą „Karantino kronikos“.

2. Darbus iki gegužės 1 (imtinai) pateikti elektroniniu paštu putinomuziejus@gmail.com arba registruotu laišku adresu Tauro g. 10 – 3, Vilnius. Galioja pašto registracijos data arba el. laiško siuntimo data.

3. Prie kūrinių taip pat nurodyti dalyvio(-ės) vardą ir pavardę, dabartinį amžių, miestą. Jei esate moksleivis – mokyklą, atsakingo suaugusio asmens (tėvų ar mokytojo) vardą ir pavardę, telefono nr. ir el paštą.

4. Atsiliepdami į kvietimą, dalyviai sutinka, kad jų vardai, eilėraščiai bei iliustracijos būtų skelbiami svetainėje putinomuziejus.lt ir muziejaus organizuojamame leidinyje „Karantino kronikos“.

5. Atsiliepdami į kvietimą, dalyviai supranta, kad susidarius situacijai, kai gautų darbų kiekio leidinys nebegali aprėpti, bus taikoma atranka. Apie tokios atrankos principus dalyviai bus informuojami atskirai.