Kvietimas į renginį

Spalio 5 ir 12 dienomis kviečiame į kūrybinį užsiėmimą ,,Rašymo terapija”, vyksiantį V. Mykolaičio-Putino memorialiniame bute-muziejuje.
Rašymo terapija – tai ekspresyvi terapijos rūšis, kurioje rašymas pasitelkiamas kaip būdas giliau pažinti save, stiprinti vidinius resursus, įveikti sunkius išgyvenimus. Jos metu gali būti naudojamos
įvairios rašymo formos – ekspresyvus rašymas, dienoraštis, laiškai, eilėraščiai, pasakos…Nors parašyti kūriniai ir kūrybiškumas gali būti svarbūs rašymo terapijai, jos tikslas nėra išmokyti geriau rašyti. Dėmesys labiau kreipiamas į patį rašymo procesą ir jo poveikį asmens savijautai. Tyrimai rodo, jog rašymas gali padėti susidūrus su stresinėmis ar trauminėmis patirtimis, kenčiant nuo
įvairių psichologinių ir fizinių sunkumų. Naudingas gali būti ne tik parašytas žodis, bet ir jo pasidalinimas su kitais žmonėmis.

Uršulė Toleikytė – VU klinikinės psichologijos magistrantė. Rašymas yra svarbi jos gyvenimo dalis. Ji pati praktikuoja įvairius rašymo būdus, domisi, kaip rašymas gali padėti mūsų psichologinei ir fizinei savijautai, savęs kūrimui. Tiki, jog per rašymą ir santykį galimas vidinis augimas. Išankstinė registracija el. paštu: putinomuziejus@gmail.com arba telefonu 8-5-262-44-80.
2 užsiėmimų kaina-20 Eur. Vietų skaičius ribotas.

Lauksime jūsų!