Kvietimas į renginį

Kol dauguma atostogavo, muziejaus daiktai dirbo. Tiesa, ne savo pagrindinį darbą (būti autentiškos ekspozicijos dalimi) veikiau gal, sakytume, muzikavo?

Muziejuje dar vasarą prasidėjęs ir analogų Lietuvoje neturintis projektas „ASMR muziejuje“ netikėta jusle ir iš labai arti leis susipažinti su Vinco Mykolaičio-Putino buto daiktais ir atmosfera.

ASMR (akronimas – autonominė sensorinė meridionalinė reakcija) reiškia fizinį pojūtį: euforiją ar gilią ramybę, kartais kūno dilgčiojimą, sukeltą hiper-realistiškos audio patirties. ASMR kaip reiškinys prasidėjo apie 2010-uosius, o dėl savo realistiško, stipriai atpalaiduojančio poveikio kūne, netruko išpopuliarėti tarp Youtube video žiūrovų.

„Net nuėjo šiurpai“ – kartais sakome apie kažką viduje palietusią muziką. O kokius garsus ir reakcijas kūne galėtų sukelti autentiški Vinco Mykolaičio-Putino buto-muziejaus daiktai, jei gerai į juos įsiklausytume? Ar galėtume patirti erdvę vien jos garsų pagalba?

Nuotraukos autorius – Laurynas Kamarauskas

Ar kada nors susimąstėte, kaip skamba jūržolės? Ar jos kliurksi ir burbuliuoja? O kaip jos skamba, jeigu yra lovos čiužinyje? Lažinamės, to nesate girdėję.

Būtent tokį autentišką čiužinį, kimštą jūržolėmis, rasite apsilankę Vinco Mykolaičio-Putino bute-muziejuje – ant jo rašytojas ir ilsėjosi.

Kviečiame išgirsti šią neįprastą garsų kombinaciją – dėl specifinės ASMR patirties, primygtinai rekomenduojame įrašo klausytis su aplinkos trukdžius pašalinančiomis ausinėmis.

Tai – tik vienas projekto „ASMR muziejuje“ įrašų.

Susitikime projekto pristatymo renginyje-perklausoje spalio 15 d., 18 val. Vinco Mykolaičio-Putino memorialiniame bute-muziejuje adresu Tauro g. 10-3, Vilnius.

Vizualinės stimuliacijos pertekliaus amžiuje kviečiame išgirsti akims nematomą dimensiją ir pasinerti į neįprastą audio patirtį. 

Renginio metu specialiomis ausinėmis tamsiojoje muziejaus studijoje klausysimės muziejaus garsų – vietų skaičius labai ribotas, tad į audio patirtį kviečiame užsiregistruoti.

REGISTRACIJA į renginį:
NUORODA

Stebėkite reportažą iš pristatymo renginio mūsų Instagram:
https://www.instagram.com/putinomuziejus/

Projektą iš dalies finansuoja: